Access Consciousness® Foundation

Zaman sizi tüketmeden atın o adımı…
6 Temmuz 2018
Öğrencinin neye ihtiyacı var ?
1 Aralık 2018

Access Consciousness® Foundation

Access Bars® Eğitimi aldınız ve hayatınızda değişimler oluyor ve soruyorsanız daha başka neler mümkündür? ve şimdi sırada ne var diye? Eeee o zaman haydi buyurun gelin Accessin bu ileri düzey sınıfına. (Eski adıyla Foundation & Level 1, şimdi sadece foundation diyoruz)
Eğer aradığınız cevabı bir başkasının size vermesine gerek duymasaydınız ve neleri bildiğinizi bilmenizi mümkün kılacak araç ve proseslere sahip olsaydınız bu nasıl olurdu? Ne yaratırdı?
Peki bu sınıfta neler var
Yüzlerce araç, proses ve mucize yaratan sorular
8 tane Beden prosesi
Farkındalık yaratan eğlenceli egzersizler

Ezber bozan bir çok bilgi

Eğitime katılanlara  manuel(kitap),  ve Access Foundation katılım sertifikası verilecektir
Bu 4 günlük sınıfına gelenler 4 günün sonunda bambaşka bir Enerji, Bilinç ve farkındalıkla çıkmaktadır, bundan daha iyi nasıl olur? Böylece mümkün olduğunu bildiğiniz fakat henüz yaratamadığınız hayatı yaratmaya başlayabilirsiniz. Bundan daha başka neler mümkün?

Access Consciousness® sisteminin ileri düzey eğitimleri arasında yer alan Foundation  4 günden oluşan bu eğitim; değişim, dönüşüm ve Bilinçlenme programıdır.

Bu realitenin her zaman işinize yaramadığını fark ettiniz mi? Bu realiteye ait kısıtlamaları çözecek, ve gerçekten sahip olmayı arzuladığınız her şeye sahip olacağınız sonsuz olasılıklar alemine adım atmanıza izin verecek anahtarları mı arıyorsunuz?

Access Temel (Foundation) bu realitenin matriksleri dışına çıkmakla ilgilidir. Hayatın içinde olan bir çok konuda tamamen farklı bir perspektiften bakıldığında herhangi bir şeyi değiştirmek kolay hale gelebilir. Sizi kısıtlamakta olan bakış açılarını fark etmeye başlar ve bu bakış açılarını değiştirirseniz soru, seçenek, olasılık ve katkıdan işlevsel olmaya başlarsınız. Hayatınızı arzuladığınız şekilde nasıl yaratacağınızı keşfedersiniz.

Bu seminer size sonsuz varlık olarak kendiniz ve sizin için var olan sonsuz seçenekler hakkında daha da muazzam farkındalık kazandıracaktır. “Başka neler mümkün? Sorusunun olasılıkları karşısında heyecanlanacaksınız.
Bu seminerde pratik ve ellerinizi beden üstüne koyarak yapılan uygulamalar dahil gerçek yaşam araçları edineceksiniz.

En büyük güç, herhangi bir şeyi ve her şeyi değiştirme yeteneğidir.

Eğitim Önkoşulu: 1 kez Access Bars® Eğitimi alan herkes bu 4 günlük blok eğitime katılabilir.

Bu sınıfın sonunda kendinizdeki değişimlere siz bile inanamayacaksınız 🙂

Eğitim katkı payı : 4.700 TL dir

Bir yıl dolmadan ikinci kez Foundatıon almak isteyenler için  2.350 TL dir

Türkiye nin her yerinde geçerli olan fiyat.