Bireysel Seanslar

Access The Bars

ACCESS BARS NEDİR ?

Ya bugün farklı bir şeyin başlangıcı olabilseydi? Ya yaşamın tekrar daha fazla eğlenceli olabilseydi? Ya insanların seni yargıladığını fark etmek seni daha fazla eğlendirseydi? Kendi kendimizi yargılamanın bize uygun bir şey olduğunu ve bunun dünyamızda böyle olduğunu çok erken öğrendik. Ya kendini yargılamak şu ana kadar kendine yaptığın en kaba şeyse? Hala da yapmaya devam ediyorsun. Adı “The Bars™” olan harika bir araç bu durumu kendi içinde yok etmeye başlayacaktır.

Access Enerji Dönüşümü (Access Enerji Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika’da Gary Douglasve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir. Beynimiz büyük bir kapasitördür.Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin bir elektriksel bileşeni vardır. Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir. Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur.

Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi. Yaklaşık bir saat süren Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

 

ACCESS BARS FAYDALARI

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.

* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.

* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.

* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. * Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.

* Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.

* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.

* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.

* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.

* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.

* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar.

Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.

* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.

* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.

* Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.

* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

Eğitim sürecinde 2 seans almış ve 2 seans uygulamış olursunuz.

Ya bu seminerden sonra hayat gerçekten de sizin için çok daha kolay, eğlenceli, keyifli, ve ihtişamlı olacaksa?

Ne dersiniz var mısınız bu seminerde buluşmaya ?

Facelift - Enerjetik Yüz Germe

Yaşam boyu kaygı, korku, endişe, öfke, kıskançlık ve bunlar gibi size hizmet etmeyen duygu durumları yalnızca ruhsal anlamda zarar vermez. Bu duyguların faturaları beden ve olduğu gibi cildimize yani yüzümüze yansır. Enerjetik anlamda yıpranmış, kırışlıklarla dolmuş cildinizi yeniden tazelemek, canlı ve güzel bir görünüşe kavuşturmak ister misiniz?

Botox, akapuntur iğneleri veya farklı şekillerde bedende travma yaratmadan genç görünmek ve genç hissetmek mümkün müdür? Access Consciousness Facelift yüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çevirebilecek ve bedenin tamamında da benzer etkiler yaratabilecek muhteşem bir prosestir. Bu seminerle tüm bedeninizi dinçleştirmek ve yenilemek için, yüzünüzde ve boynunuzda yumuşak, rahatlatıcı, destekleyici ve besleyici dokunuşlarla enerjileri nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Facelift semineri ile bu değişip hayal edebileceğinizden de daha kolay. Ufak dokunuşlarla, bedeninize ve cildinize başka travmalar yaratmadan sağlıklı ve harika görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Enerjetik Beden Seansları

Ya eğer bedeniniz yaşamın gizemine ve muhteşemliğine rehberlik eden bir pusula ise?

Bu pusulayı fark etmek hayatınıza nasıl bir ihtişam ve kolaylık getirirdi? Yaşamın başka hangi mucizelerine tanıklık ederdiniz?

Bedenimiz, zihnimiz ve bilincimizle muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Bu uyum çeşitli yargı, korku, bakış açısı ve inançlarla bozulduğunda fiziksel hastalıklardan ruhsal bozukluklara kadar aslında istemediğimiz, bize hizmet etmeyen yaşam formlarını hayatımıza dahil etmiş oluruz.

Peki bu durumu değiştirmek için bedeninizle gerçek bir diyaloğa var mısınız? Bu diyalog ile bedeninizle ilişki kurma biçiminiz de değişecek. Bedeninizle kurduğunuz ilişki değiştiğinde ise yaşamınızın her alanı yerini daha fazla eğlenceye ve ihtişama bırakacak.

Belki de şimdiye kadar bedeninizi sadece yargıladınız, size anlatmaya çalıştıklarını hiç duyamadınız. Bedeninizi gerçekten dinlediğinizde yaratacağınız mucizeleri gelin birlikte görelim.

Olasılıklar Senfonisi - SOP

Senfoni seansları enerjetik güçlendirme ve değişimle ilgilidir ve sizi tamamen farklı bir şekilde YAŞAMAYA açılmaya davet edebilir. Her bir kişi, alıp kabul etme ve hediyelendirme enerjileriyle eşsiz bir kapasiteye sahiptir ve bir Senfoni Seansı, gerçekten siz ve bedeniniz için gerçek olana erişmeye başlamanıza izin verir- bu realitede olarak satın aldığınız her şeyin ötesinde.

Senfoni Seansları, Access Consciousness araçlarına ve Dr.Dain Heer tarafından yaratılan enerjetik dönüşüm çalışmalarına dayanır.

Dünya ile tını uyumumuzun olağanüstü ve mutlak bir yetenek olduğunu ve bu yeteneğe her birimizin sahip olduğunu biliyor musunuz? Hepimizin kendi muhteşem hayatını yaratabilecek muazzam bir gücü ve titreşimi var. Üstelik kendi biricik varlıklarımızın farklılığı ve çeşitliliği bu gezegen için olağanüstü bir katkı yaratabilecek durumda.

Bu seansla birlikte olasılıklar evreninden birlik bilincine doğru bir yolculuğa çıkacak ve mucizeleri neşe, kolaylık ve ihtişamla yaşamınıza dahil edeceksiniz.

Siz yürüyen bir olasılıklar patlaması mısınız? Daha önce hiç duyulmamış, görülmemiş ve konuşulmamış enerjilerle dolu yeni ve kocaman bir oyun alanı yaratmak ister misiniz kendinize?

Bu seansta kendi gerçek enerjinizi fark edecek, evrenin sonsuz olasılıklarıyla kendi muhteşem enerjinizin birliğini hissedeceksiniz. Bu müthiş birleşme şimdiye dek hiç hissetmediğiniz kadar olağanüstü hissetmeniz ve tüm gerçekliğinizi değiştirmenize neden olacak.

Hazır mısınız?

Başka neler mümkün?

NLP İle Nöro Format

Geçmişte aldığınız yanlış kararların acısını mı çekiyorsunuz? Hayallerinize kavuşmak, doğru zamanlarda doğru insanlarla karşılaşmak, iyi bir işe sahip olmak, iyi insan ilişkileri kurmak ve herkes tarafından sevilen biri olmak istiyorsanız, beynin çalışma sistemini öğrenmek ve yanlış kararlarınızı düzeltmek yani beyninize format atmak zorundasınız… Beynimiz bilinçaltımızın kontrolü altında. Bu evrimsel bir konu. Zaten beynimizi tamamıyla kontrol etseydik, sağlığımızı ne kadar yaşayacağımızı, duygularımızı, tüm hayatımızı kontrol ederdik. Beynin ilk amacı korumaktır. Bunu da oldukça otomatik olarak gerçekleştirir. NeuroFormat gereksiz ilkel tepkileri duygular üzerinden temizleyerek, daha bilinçli beynimizle karar vermemizi sağlıyor. Yaşanan çok kötü olaylar bir başka deyişle travmalar, beyinde otomatik programlar yaratırlar. Bunların amacı korumaktır. Mesela, topluluk karşısında aşağılanan ve bu duruma çok üzülen birinin beyni, kişi topluluk karşısına geçtiği an ilk hissettiği duyguyu otomatik olarak ortaya çıkarırız. Bunun amacı kişinin o durumdan sakınmasını sağlamaktır. Beyinde geçmiş bir olayla yaşanan travma temizlendiğinde, beyin aynı koruma tepkisini vermeyi kesecektir. Özellikle geçmiş büyük travmaları beyinden temizlemek çok güzel bir başlangıçtır. Kimseye özellikle kendimize kızmamak, yaşadığımız olayları çok büyütmemek, hayatımızdaki bütün etkenleri sürekli kontrol etmeye çalışmamak duygularımızın ve bilinçaltımızın otomatik tepkilerini azaltacaktır. NeuroFormat sistemiyle geçmiş travmaları temizlemek, ya da tekniği hissettiğimiz her duygu için anında uygulamak olumsuz duyguları değiştirecektir. Özellikle, geçmişi temizlemek gerekir.

Pozitif olmak yetmez ama büyük bir güçtür. Çok büyük başarılara sebep olacaktır. Ama büyük sorunlar varsa, onlar geçmiş temizlenerek geçirilmelidir.

Geçmişimizi temizlemeden gelecek yaşantımızı şekillendiremiyoruz malesaf.

Kendinize yapacağınız en büyük iyilik , geçmiş geride bırakmak.

NLP Teknikleri ile Bilinçaltı Programlama

NLP NEDİR?

‘’Neuro Linguistik Programming’’ yani ‘’Sinir Dili Programlama’’ olarak bilinen NLP; algı,düşünce ve davranış süreçlerini bilinçli hale getirmeyi amaçlayan bir alandır diyebiliriz. NLP uygulamalarında amaçladığımız şey aslında zihnimizin kontrolünü elimize almak ve buna dair kendi içimizde bir farkındalık oluşturmaktır. Yani içimizdeki gücü ortaya çıkarmak!

NEDEN NLP?

NLP seanslarımızın sonucunda kişisel ve çevresel farkındalığımız artmakta; buna bağlı olarak da diğer insanlarla ilişkilerimiz gelişmekte, başarı yolunda motivasyonumuz artmakta, kendi güçlerimizi fark ettikçe özgüvenli hissetmekteyiz.

HANGİ ALANLARDA NLP KULLANIRIZ?

 • Sınav Kaygısı
 • Stres Yönetimi
 • Özsaygı ve Özgüven Gelişimi
 • Hedef ve Motivasyon Oluşturma
 • Bağımlılıkla Mücadele
 • Etkili ve Güçlü İletişim Sağlama
 • Öfke, Korku,Heyecan Duygularının Kontrolü
 • Davranış Değiştirme
 • Sosyal Korkular
 • Panik Atak
 • Öfke ve Stres Kontrolü
 • Beslenme Alışkanlıklarını Değiştirmek
 • Kaygı Bozuklukları
 • Depresyon

Aile Danışmanlığı

İşkilerinde problem yaşayan çiftlerin evlilik,çocuklar ve aile ile ilgili sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olan bir danışmanlık türüdür. Aile küçültülmüş toplumdur.

Aile yapısını sağlam kurmuş ve huzuru yakalamış toplumlar tarih boyunca uzun yaşamışlardır. Aile içi iletişimini sağlıklı kuran aileler de , mutluluğu yakalamış ve huzurlu olmuşlardır. Aile danışmanlığı sorunları olan ya da sorunlarla baş edemeyen aileler için oldukça önemlidir. Aile danışmanı, aile üyelerinin birbirleriyle ilişkilerinde aksayan yönleri ortaya çıkarmaya ve aile üyelerinin de bunu görmesini sağlamaya çalışır. Aile danışmanlığında bireyler ailede yaşanan bir problemi, kendi bakış açılarından ortaya koyarlarken sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olur.

 • Anne-Baba ilişki ve iletişim problemleri,
 • Anne -Baba ile çocuk ilişkileri
 • Boşanma Süreçleri
 • Flört ve Aldatma Problemleri
 • Aileden birinin kaybı
 • Kardeş kavgası
 • Çatışmalar

Öğrenci ve Eğitim Koçluğu

Her birey hayatının belli bölümlerinde zorluklarla karşılaşabilir. Bu zorluklar bireylerin hayatlarını çekilemez bir noktaya taşımadan çözülmelidir. Bu zorluklar eğitim alanında olabileceği gibi kendi ve eşlerimizle olan ilişkilerimizde de yaşanabilir. Bunların çözümü için uzman desteği muhakkak gerekmektedir.

Öğrencilerin kendilerini tanımaları,kişisel hedeflerini,yeteneklerini ve bu hedefler doğrultusunda yeteneklerini bulmasında onlara profesyonel destek veren hizmet türüdür. Biz öğrencilerimize kararlılık,çalışma azmi ve tekniğiyle başarıya ulaşmalarını sağlamak için varız.Çünkü okul başarısını etkileyen faktör çok çalışmak değil ‘etkili’ çalışmaktır’! Eğitim ve Öğrenci koçluğu seanslarının içeriği:

 • Nihai amacımız sınav başarısı değil hayat başarısıdır. Buna açılan kapılardan en önemlisinin ise başarılı bir öğrenim hayatı olduğunun bilincindeyiz. Bu farkındalıkla yapılan çalışmalar şu adımlardan oluşur:
 • Sınav kaygısını tanımak ve kontrol etmeyi öğrenmek,
 • Öğrencinin kendini daha yakından tanıması ve ihtiyaç duyulan becerilerin nasıl geliştirileceğini öğrenmesi
 • Özgüven geliştirmek
 • Doğru hedef belirlemek
 • Öğrenme ders çalışma becerilerini geliştirmek
 • Zamanı etkin kullanmayı öğrenmek• Zamanı etkin kullanmayı öğrenmek
 • Konsantrasyon sorunlarını gidermeye yönelik çalışmalar yapmak,

Eğitim ve Öğrenci Koçluğunun Faydası:

 • Kendi potansiyelini tanıyan öğrenci hem özgüven geliştirir hem de motivasyon kazanır; hedeflerine çok rahat odaklanır.
 • Başarıya giden yolda öğrenme ve çalışma becerileri geliştirir.
 • Kaygı ve stresi nasıl yöneteceğini öğrenen öğrenci başarma potansiyelinin önündeki en önemli engellerden birini kaldırmış olur.
 • Etkin öğrenme yöntemi öğrenciye öğretildiği için "kendini zorlayarak çalışmaktan", "bilerek ve isteyerek" çalışma sistemine geçer.
 • Aile ve çocuk uyumu/iletişimi en doğru şekilde sağlanır, sevgi dili güçlendirilir. Böylece arkasında büyük destek ve güven hisseden öğrenci hedefini gerçekleştirmek için daha özgüvenli, kararlı ve çalışkan bir tutum sergiler.

Öğrenci ve Eğitim Koçluğundan Sonra

 • İçsel motivasyon artar
 • Disiplin problemini çözülür
 • Sorumluluk duygusunu artar
 • Kendi yeteneklerini ve yetenekleri doğrultusunda seçecekleri meslekleri bulmasını sağlar
 • Okul,aile ve sosyal çevrelerindeki farkındalıkları artar.
 • Hayatının amacı olur.
 • Kendine hedef koyar ve nasıl gideceğini öğrenir.

Bilinçaltı ile Kilo Verme

 • Defalarca diyet yaptınız, spor yaptınız, yediklerinize dikkat ettiniz ve verdiğiniz kilolardan daha fazlasını aldınız değil mi?
 • O zaman bir şeyleri farklı yapmanın vakti gelmedi mi? Artık bir türlü kilo verememenizin sebebinin bilinçaltında yattığının farkındasınız değil mi?
 • Burada bizi ilgilendiren şey bilinçaltında çalışan, bizim farkında olmadığımız ve kiloya sebep olan programlar. Eğer rahatlıkla kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken şey farkında olmadığınız bu programları tek tek fark etmek!
 • Kilonun yemekle bir alakası yoktur. Duygusal çatışmalarınızı fark etmelisiniz.
 • Kendinizi aç bırakırsanız bedeniniz kıtlık moduna girer ve yağ tutar.
 • Kilonun altındaki önemli sebeplerden biri güçlenme isteğidir.

Stres ve öfke özellikle göbek bölgesinde "stress belly" denen yağlanmaya yol açar.

En başta bakış açınızı değiştirmelisiniz. Sorunu yaratan bakış açısıyla yola devam edemezsiniz. Eğer sorumluluk almazsanız, farklı seçimler yapmazsanız.

Bazı travmalar katman katmandır, tek seferde bütün kayıtları bilinçaltından serbest bırakamazsınız. Bedeniniz sizi korumak için buna izin vermez. Bu bir süreç işi, bedeninizin bilgeliğine güvenin.

Yaptığımız bilinçaltı çalışması ile bedenimizde tutuğumuz gitmesine izin vermediğimiz kiloların kolay bir şekilde gitmesini sağlıyoruz.

Hangi duygu ile yemek yiyoruz ?

Kontrolsuz yemek yemek duygusal açlıktır .. Gelin beraber çözelim bu sorunun.

Satış Pazarlama Danışmanlığı

Günümüz dünyasında satış ve pazarlama konusunda temel bilgilerin üzerine çıkarak, beyin üzerine yapılan nöro bilime dayalı çalışma dır.Bu eğitimde nöro bilim alanındaki çalışmaların özellikle satış ve pazarlama dünyasına olan etkisi, tüketicilerin satın almaya nasıl karar verdiği, onların satın almalarını sağlarız.

 • Geleneksel ve Bilinçaltı Satış & Pazarlama
 • İnsan beyni ve özellikleri
 • Bilinçaltı nedir ve nasıl çalışır?
 • Nasıl karar veriyoruz?
 • En güçlü iletişim araçları
 • Satış & Pazarlama için 7 önemli beyin uyarıcı
 • Bilinçaltına satış için bazı tavsiyeler
 • Günümüzde televizyon, sosyal medya, görsel medya, e-posta, telefon vb bir çok kanaldan satış mesajlarına maruz kalmaktayız. Bu kadar bilgi yağmuru ve satış baskısı altında artık, geleneksel metotlardan çıkıp, farklılığımızı daha kısa sürede ve vurucu bir şekilde, nöro marketing kurallarına uygun bir şekilde yapmamız. Aynı zamanda yeni çağın bileşenleri içinde, satış sürecinizin, beynin karar süreci ile uyumlanmasıdır.
 • Beynin karar verme işlemlerini nasıl yaptığını, nelerden etkilendiğini, renklerin, paket tasarımlarının tüketici tarafından nasıl algılandığını daha iyi anlamamızı sağlıyor.
 • İçgüdüsel olarak tepki verme süremiz yaklaşık 3 saniye. Bu kadar kısa bir zaman diliminde beynimiz görsel olarak ürünü algılar ve karar mekanizması harekete geçer. Görsel olan unsurlar yazılı unsurlara göre beynimiz tarafından 60 bin kat daha hızlı algılanır ve işlenir. Algılayamayacağımız kadar hızlı gelişen olaylar bile bu harika mekanizma tarafından farkedilir ve bilinçaltına aktarılır.
 • Günümüzün yüksek rekabet koşullarında şirketlerin hatta ürün satmak isteyen herkesin, bilinçaltına olan pazarlama yolculuğuna çıkması ve bunları da göz önünde bulundurması gerekir. Geleneksel pazarlama teknikleriyle beraber bu gibi gelişmiş stratejilerin de kullanılması, ürünlerini tüketicilerle buluşturma konusunda sorun yaşayan iş sahiplerini muhakkak ki rahatlatacaktır.
 • Hipnotik dil kalıpları ile satışınızı daha çok artıra bilirsiniz.

Yaşam ve İlişki Koçluğu

Koçluk Nedir?

Koçluk; kendi farkındalığımızı arttırmak, nerede olduğumuzu anlamak ve ileri gitmenin yollarını aramak demektir.

Koçluk; bireylerin ya da kurumların gelişmesine, koyduğu hedeflere ulaşmasına veya bir problemi çözmesine destek olmaktır.

Koçluk; insanlarla iletişim kurmayı sevme ve onlara insanlara yardım etme isteğidir.

Koçun danışanına, onun yapabileceğinin en iyisine ulaşmasına, kişisel ve profesyonel hayatında istediği sonuçları elde etmesine yardım ettiği bir ortaklıktır.

Koçluk, bir duruştur. Koçluk fikirlere dayanan bir ilişkidir. Koçluğun ürünü uzun vadeli bir mükemmeliyet ve danışanının kendi başına ilerleyebilme ‘’kendi kendini’’ üretme yeteneğidir.

Koçluk, bir görevi en iyi şekilde yapmanıza, seçtiğiniz bir meslekte performansınızı geliştirmenize, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış geliştirmenize ya da bir problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Koçluk, bir ittifaktır. Koç danışanıyla çalışır. Ama şampiyonluk kürsüsünde duran koç değil, danışandır. Şeref ve madalya danışanın olur.

Koç, karşılıklı anlaşma ve anlayış ilişkisi ile başlar ve danışanın hedeflerini, değerlerini ve inanışlarını araştırır.

Koç, danışana ödevler verir ve bunları yerine getirmesinde destek olur, böylece danışan alışkanlıklarını yeniden değerlendirebilir.

Koç, danışanın dünya görüşüne saygı gösterir ve bu dünya görüşüyle çalışır. Burada maksat danışanın dünya görüşünü koçunkine uydurmak değil, kendi dünyası içinde ona daha fazla seçenek sunmaktır.

Çünkü hepimizin farklı düşünce ve deneyimleri vardır. Hepimizin farklı ruh halleri, ilgileri, ve bağlılıkları vardır. Sevdiklerimiz, sevmediklerimiz, üzüntülerimiz ve sevinçlerimiz vardır. Dolayısıyla kendi hayat deneyimlerimizden farklı inanışlar oluştururuz, farklı hedeflerin peşinden gideriz ve farklı değerlerimiz vardır.

Bu hedefler, inanışlar ve değerler, bizim zihinsel haritamızda algıladığımız dünyayı şekillendiren ana özelliklerdir.

Hangi Durumlarda Kariyer Koçuna İhtiyacınız vardır?

 • Ne yapmak istediğinize bir türlü karar veremiyorsanız,
 • Kariyerinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız;
 • İşinizi değiştirmek istiyorsanız,
 • İşinizi yeniden yapılandırmak istiyorsanız,
 • İş yerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız,
 • Mevcut pozisyonunuzda daha başarılı olmak istiyorsanız,
 • Bilginize ve eğitiminize güvenmiyorsanız,
 • Yeni başlangıçlar yapma korkusu taşıyorsanız,
 • Organize olmakta zorlanıyorsanız,
 • Odaklanma sorununuz varsa,
 • Yetenek, bilgi ve deneyiminizi işinize yansıtamıyorsanız,
 • Sürekli iş değiştiriyor, aradığınız işi bulamıyorsanız,
 • Daha çok para kazanmak istiyorsanız,
 • İşyerinizdeki görevinizde terfi almak istiyorsanız,
 • Eğitiminize uygun ve mutlu olabileceğiniz bir iş bulmak istiyorsanız
 • İşvereniniz, iş arkadaşlarınız veya çalışanlarınızla ilişkilerinizi geliştirmek istiyorsanız,
 • İş becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız,
 • İşinizi eve taşımak istemiyorsanız,
 • ‘’Nereye kadar sürekli iş, iş’’ diye feryat mı ediyorsunuz?
 • '’Bu şirkete … yılımı verdim, sonuç ne?’’ mi diyorsunuz?

Yaşam koçu bireyleri hedeflerine ulaşmaları için harekete geçirir.

İLİŞKİ KOÇUNA NEDEN İHTİYAÇ DUYARIZ

Hepimiz sosyal varlıklarız ve hepimizin çevresinde gelişen ve farklılaşan ilişkilerimiz var. Eşimizle, ailemizle, çocuklarımızla, iş arkadaşlarımızla, çevremizle iyi ilişkiler içinde olmak hem bir gereklilik, hem de hayattan aldığımız zevki artırıcı unsurlardır. İlişkilerimizde ne kadar tatmin bulabiliyorsak yaşamdan aldığımız zevk o kadar artar diyebiliriz.

İlişki koçluğu çalışmamızda ilişkilerimizin kalitesi artar.

İlişki Koçluğu, yaşamın tüm alanlarındaki ilişkilerin kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Bu gelişimi sağlamanın yollarından biri de, kişinin kendisiyle ve başkalarıyla olan etkileşimini ve iletişim becerilerini geliştirmek için rehberlik etmektir. İlişki Koçluğundaki seansların odak noktası öncelikle kişinin iş ve aile yaşamındaki ilişkileridir. İlişkilerimizde unutmamız gereken noktalardan birisi şudur: Kişinin kendisi değiştiği zaman, karşısındaki kişi de değişecektir. Böylece, o ortamdaki ilişki dinamikleri daha çok yerine oturur ve ortama (ilişkiye) huzur verir. Ama şunu bilmek gerekiyor: sorunlu ilişkiler kaderimiz değil. Yani ilişkimizde yaşadığımız sorunlar bir kısırdöngü haline geldiyse, farklı kişilerle tekrar eden bir şekilde aynı sorunlar yaşanıyorsa ilişki koçluğu desteğiyle bunların hepsi çözülebilir.

Biz mutlu olursak hem ilişkimiz hem de partnerimiz mutlu olur.

İlişki Koçu;

 • Kişinin geliştirmek istediği ilişki alanlarını tespit eder,
 • Kişinin yaşamdaki rollerini ve hangi rollerde gelişmek istediğini belirler ( Yönetici, Anne-Baba, Eş, Sevgili vb.)
 • Ulaşmak istediği ilişki modeli ve ulaşmak istediği kendi kimliği üzerine çalışır,
 • Kişinin değerlerine ve bu değerleri yaşamına ne kadar yansıttığına bakar.
 • Mevcut durum değerlendirmesi yapar,
 • Kör alanlar ve potansiyel alanları ortaya çıkarır ve bunlarla çalışır.
 • İşe yaramayan eski davranış alışkanlıklarını belirler ve bunların yerine yenilerini koyar. Tabii ki bu bir süreç işidir.

İlişki koçluğunda temel unsur, danışan kişinin kendisini iyi hissetmesi, farkındalığını artırması ve durumun büyük resmini görmesidir. Aşk dolu mutlu ilişkiler yaşamanız dileğiyle…

Regresyon Seansı

Regresyon 'gerileme, geriye gitme' anlamına gelen ve batı dillerinde kullanılan bir sözcüktür. Regresyon terapisinin başka bir ismi de geçmiş yaşam terapisidir. Regresyon terapisi, olumsuz duyguların nedenlerini izole etmek ve onlara daha iyi hitap etmek için nedenlerini belirlemek amacıyla bir kişinin hayatındaki çatışma alanlarına ve potansiyel olarak diğer olumsuz yönlere odaklanır.

 • Hazırlık
 • Regresyon tekniklerini yürütmek
 • Daha önce bastırılmış duyguların ifadesi ve serbest bırakılması
 • Bilinçaltının Yeniden Öğrenme / Yeniden Programlanması

Şimdiki hayatımızda huzurlu bir şekilde yaşamanıza engel olan davranış kalıpları, tekrarlayan durumlar, yanlış inanç kalıpları bilinçaltımızda ve enerji alanımızda birikmeye devam ederler. Tüm bunlar şimdiki yaşamımızda kendini suçluluk, öfke, acı, üzüntü (sebepli veya sebepsiz) güvensizlik ve değersizlik duygusu olarak kendini gösterir.

 • Tüm blokajlar bilinçaltımızda çözümlenmediği sürece birçok sıkıntı yaratarak varlığını sürdürmeye devam ederler.
 • Kişi bu blokajlardan dolayı içinden çıkamadığı bir kısır döngü içine girer. Bu durum daha da umutsuzluğa neden olur.
 • Regresyon çalışmasında tüm bu durumların bilinçaltındaki en derin köklerine inilip çözülme yoluna gidilir. Amaç geçici bir çözümle semptomları yok etmek değil, asıl kaynağına inip fiziksel, ruhsal, duygusal, zihinsel düzeyde bütüncül bir şekilde incelenip kalıcı bir değişim sağlamaktır.
 • • Regresyon seansı almak için geçmiş yaşamlara (reenkarnasyon) inanmak şart değildir. İnanmayan veya bu konudaki herhangi bir fikri olmayan danışanlar da geçiş yapabilirler. Amaç yaşananların gerçekliğini sorgulamak veya ispatlamaya çalışmak değildir. Amaç danışanın sorun yaşadığı konuyu çözmek ve şimdiki hayatında olumlu değişiklikler sağlamaktır. Önemli olan bilinçaltımızın bize sembolik olarak anlattığı hikayedir.
 • Bu çalışmayı ilk kez katılacak olan kişiler, ya gidersem ve geri dönemezsem diye tedirgin olabiliyorlar. Danışan hiçbir yere gitmiyor. Sadece bilinçaltındaki anıyı hatırlıyor olacaktır.

Regresyon Çalışması Nedir

• Regresyon çalışması oldukça güçlü, etkili ve güvenli bir yöntemdir. Kişilerin sorunlarını çözmesi için bir araçtır. Geçmiş anılarını, tüm korkular, olumsuz inanç kalıplarının hepsi bilinçaltımızda kayıtlıdır. Regresyon çalışması bu kalıplara ulaşıp, onları değiştirip, dönüştürmek yoluyla, şimdiki hayatımızda olumlu değişimler sağlar, aynı zamanda kişi yaşam amacını, ruhunun yolculuğunu keşfettikçe , kazandığı farkındalık ile birlikte hayatı daha anlamlı hale gelmeye başlar. Kendisine ve çevresine daha geniş bir perspektifden bakmaya başlar, aslında mükemmel bir sistemin parçası olduğumuzu ve sistemdeki yerimizin önemini anlamamızı, yaşam amacımızı hatırlamamızı sağlıyor.

 • Değersizlik Duygusu – Başarısızlık Korkusu
 • Özgüven Eksikliği
 • İlişki Problemleri, Eril Dişil Dengesi (Aile, Evlilik, Sosyal Çevre, İş Hayatı)
 • Kontrol Edilemeyen Öfke, Kızgınlık
 • Suçluluk, Yalnızlık Duygusu
 • Aidiyet Sorunu
 • Bereketi Çekememe (Bereket Blokajları)
 • Tekrarlayan İlişki Türleri, Olaylar, Durumlar, Davranışlar
 • Bağımlılıklar
 • Tüm Blokajlar
 • Yeteneklerin Açığa Çıkmasını Engelleyen Blokajlar

Regresyon çalışmasında yapılan bilinçaltı temizliği kişide gerçekleşen olumlu değişim, hem kendisi hem çevresi tarafından farkediliyor ve bu değişim aile ilişkilerinde sosyal yaşantılarında iş yaşamında hissediliyor. Kişi kendi ruhsal yolculuğunu keşfettikçe dünyayı algılayış, olayları yorumlayış biçimi değişiyor, farkındalık kazanıyor.

Bu çalışmada hafif trans tekniği uygulanıyor. Gözler kapalı olarak kişi uzanır.Danışan aynı şimdiki anda etrafındaki sesleri duyup algılayabilir. Bilinci açık bir şekilde şimdiki andan kopmadan, başka bir zaman ve başka bir mekandaki deneyimini anlatıyor, hatırlıyor. Önemli olan bu hikayenin gerçek olup olmadığı değil, bize ne anlattığıdır. Regresyon çalışması her bakımdan emniyetli bir yöntemdir

Danışan ve danışmanın iş birliği içerisinde çeşitli yöntemlerle çözüm ve farkındalık sağlanıyor. Seans sonrası danışan seansta yapılan herşeyi hatırlıyor

Seanslarda gizlilik esas olup tüm ses kayıtları güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Alışkanlıklardan Kurtulmak

Sürekli yaptığımız davranışlar bilinçaltında kayıt altına alınır ve böylece bu davranışları her seferinde nasıl yapacağımızı düşünmeden otomatik olarak gerçekleştiririz. Örneğin, yazı yazma, yemek yeme, araba kullanma, her gün aynı yoldan işe gidip gelme vb. gibi farkında olmadan yaptığımız otomatikleşmiş pek çok davranışımız vardır.

Alışkanlık haline gelmiş bu davranışlarımızı değiştirmeyi aklımıza bile getirmeyiz. Ancak, sigara içme, aşırı yeme, tırnak yeme, uyurken yatağa işeme gibi istenmeyen alışkanlıklarımız bizi rahatsız eder ama bunlardan ne kadar kurtulmaya çalışsak da bunu kolayca başaramayız.

Alışkanlıklar bilinçaltında kodlanıyor...

• Bilinçaltımızın olağanüstü gücünün farkında olmadan yaşarız ama bilinçaltımız davranışlarımızı ve duygularımızın komuta merkezidir. Bilinçaltını bir bilgisayara benzetirsek, davranış kalıplarımızı ve alışkanlıklarımızı da yaşadıklarımız sonucunda bilinçaltında oluşan programlara benzetebiliriz.

Farkında olarak ya da olmadan gerçekleştirdiğimiz her davranış bilinçaltında çalışan bir programdır ve çalışmasını sağlayan tetikleyiciler vardır. Bu tetikleyiciler de duygu ve düşüncelerimizdir. Örneğin, gergin ve kızgın olduğumuz zaman ya sigara yakar, ya kahve içer ya da ne bulursak yeriz. Çünkü bilinçaltımızdaki program bunları yaparak bizi rahatsız eden dur İstenmeyen alışkanlıklar da otomatik olarak çalışan bilinçaltı programlarıdır. EFT ve NLP kendine özgü teknikleriyle bu programları silerek, değiştirerek ya da yeniden yapılandırarak istenmeyen alışkanlıkların ortadan kaldırılmasında başarılı sonuçlara ulaşılmasını sağlayan iki yöntemdir.

Karmik Dönüşüm